Belka
Wtorek, 11 Lutego 2025   imieniny: Maria, Lucjan, Lazarz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Gmina Darłowo: Wójt chce podatku za plakaty i banery wyborcze

Data publikacji: 2014-10-28, Data modyfikacji: 2014-10-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Franciszek Kupracz, wójt gminy Darłowo zamieścił na gminnej stronie internetowej oświadczenie z, którego wynika, że osoby, które np. na płocie przed prywatną posesją zgodzą się na zawieszenie plakatu wyborczego lub baneru będą się z tego musiały rozliczyć. Tzn. - według wójta - zawieszenia plakatu lub baneru stanowi działalność gospodarczą w ramach usługi - reklamy. Dlatego zapowiada on, że z tego tytułu będzie wszczęte z urzędu postępowanie podatkowe podatku od nieruchomości według stawek 22 zł/m2 lub 2% od wartości budowli nieruchomości.

Pełna treść wiadomości na: http://police.naszemiasto.pl/artykul/gmina-darlowo-wojt-chce-podatku-za-plakaty-i-banery-wyborcze,2466149,art,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    policki

    Powiat policki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części naszego kraju, w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz są Police. Ciekawostkę stanowi fakt, iż jest to powiat o najmniejszym obszarze w skali województwa. Gminy, jakie wchodzą w skład powiatu to: Nowe Warpno, Police, Dobra (Szczecińska), Kołbaskowo.

    Gospodarka powiatu mocno opiera się na przemyśle chemicznym.

    Na miejsce dotrzemy autostradą A6, drogami krajowymi nr 10 i 13, drogami wojewódzkimi 114 i 115.

    Gdy już znajdziemy się na polickiej ziemi warto zobaczyć liczne zabytki w Starym Mieście w Policach, Rezerwat przyrody Świdwie, kościół w Trzeszczynie (XVII w.). Popływać też jest gdzie. W Nowym Warpnie i Trzebieży znajdziemy kąpieliska, a na lewym dopływie Odry, czyli Gunicy, która przepływa przez powiat, uruchomiono szlak kajakowy.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola