Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Bawialnia Tęczolandia - urodziny, zabawy, imprezy dla dzieci

 

Bawialnia Tęczolandia - urodziny, zabawy, imprezy dla dzieci Police
Zapraszamy do Bawialni Tęczolandia najbardziej atrakcyjnego miejsca dla dzieci w Policach. Oferujemy zabawę w trzech salach na 170 m2. Do dyspozycji waszych dzieci dwupoziomowa konstrukcja (jedyna w Policach i okolicy), sala gier z airhockey, piłkarzyki oraz pokoik edukacyjny. Organizujemy urodziny i imprezy z zabawą wg scenariusza. Nasi doświadczeni animatorzy zapewnią Waszym dzieciom niezapomniane chwile.

Kontakt

www.teczolandia.pl

Telefon
510434902

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
policki

Powiat policki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części naszego kraju, w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz są Police. Ciekawostkę stanowi fakt, iż jest to powiat o najmniejszym obszarze w skali województwa. Gminy, jakie wchodzą w skład powiatu to: Nowe Warpno, Police, Dobra (Szczecińska), Kołbaskowo.

Gospodarka powiatu mocno opiera się na przemyśle chemicznym.

Na miejsce dotrzemy autostradą A6, drogami krajowymi nr 10 i 13, drogami wojewódzkimi 114 i 115.

Gdy już znajdziemy się na polickiej ziemi warto zobaczyć liczne zabytki w Starym Mieście w Policach, Rezerwat przyrody Świdwie, kościół w Trzeszczynie (XVII w.). Popływać też jest gdzie. W Nowym Warpnie i Trzebieży znajdziemy kąpieliska, a na lewym dopływie Odry, czyli Gunicy, która przepływa przez powiat, uruchomiono szlak kajakowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola