Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Psychologia Rozwoju Osobowości – nabór 2012/2013

Data dodania: 2012-08-29
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 

Pomorska Szkoła Psychologii zaprasza do składani dokumentów na kierunek Psychologia Rozwoju Osobowości.
Psychologia Rozwoju Osobowości to innowacyjny kierunek stworzony specjalnie na potrzeby osób, zainteresowanych praktycznym wykorzystaniem wiedzy psychologicznej. Słuchacze zdobywają nie tylko informacje z kluczowych dziedzin psychologii, ale także nabywają praktyczne umiejętności, które z pewnością przydadzą się w codziennym funkcjonowaniu.
Proponowany przez nas zakres warsztatów pozwoli uczestnikom na pogłębienie znajomości siebie, zrozumienie motywacji swoich zachowań, życia emocjonalnego oraz relacji z innymi ludźmi. W trakcie trwania Studium Słuchacz:
- zapozna się z obszarem wiedzy z zakresu psychologii osobowości, pozna mechanizmy odpowiadające za funkcjonowanie ludzkiej psychiki, tym samym dowie się rzeczy zaskakujących i praktycznych w życiu codziennym
- nabędzie i rozwinie umiejętności, które są podstawą do osiągnięcia harmonii i sukcesu w relacjach społecznych, rozwinie swoją asertywność oraz nauczy się skutecznej komunikacji. Wypracuje wysokie kompetencje z zakresu negocjacji, nastawienia na sukces oraz pozytywnego myślenia, zarówno na płaszczyźnie prywatnej jak i zawodowej.
- otrzyma informacje zwrotne, pozna techniki rozwijające jego potencjał oraz świadomość własnych możliwości.

Dokumenty można składać do 30 września br.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Pomorska Szkoła Psychologii
ul. Dąbrowskiego 38-40
75-100 Szczecin
tel. 91 484 19 60
info@szkolapsychologii.pl
www.szkolapsychologii.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
policki

Powiat policki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części naszego kraju, w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz są Police. Ciekawostkę stanowi fakt, iż jest to powiat o najmniejszym obszarze w skali województwa. Gminy, jakie wchodzą w skład powiatu to: Nowe Warpno, Police, Dobra (Szczecińska), Kołbaskowo.

Gospodarka powiatu mocno opiera się na przemyśle chemicznym.

Na miejsce dotrzemy autostradą A6, drogami krajowymi nr 10 i 13, drogami wojewódzkimi 114 i 115.

Gdy już znajdziemy się na polickiej ziemi warto zobaczyć liczne zabytki w Starym Mieście w Policach, Rezerwat przyrody Świdwie, kościół w Trzeszczynie (XVII w.). Popływać też jest gdzie. W Nowym Warpnie i Trzebieży znajdziemy kąpieliska, a na lewym dopływie Odry, czyli Gunicy, która przepływa przez powiat, uruchomiono szlak kajakowy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola