Belka
Wtorek, 13 Listopada 2018   imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Police on discovery of Mollie Tibbetts' remains

 
Law enforcement officials will brief media on recently revealed details of a body being discovered in the month-long investigation of missing Iowa student Mollie Tibbetts. FOX News Channel (FNC) is a 24-hour all-encompassing news service dedicated to delivering breaking news as well as political and business news. The number one network in cable, FNC has been the most watched television news channel for more than 16 years and according to a Suffolk University/USA Today poll, is the most trusted television news source in the country. Owned by 21st Century Fox, FNC is available in more than 90 million homes and dominates the cable news landscape, routinely notching the top ten programs in the genre. Subscribe to Fox News! bit.ly/2vBUvAS Watch more Fox News Video: video.foxnews.com Watch Fox News Channel Live: foxnewsgo.com/ Watch full episodes of your favorite shows The Five: video.foxnews.com/playlist/longform-the-five/ Special Report with Bret Baier: video.foxnews.com/playlist/longform-special-report/ The Story with Martha Maccallum: video.foxnews.com/playlist/longform-the-story-with-martha-maccallum/ Tucker Carlson Tonight video.foxnews.com/playlist/longform-tucker-carlson-tonight/ Hannity video.foxnews.com/playlist/longform-hannity/ The Ingraham Angle: video.foxnews.com/playlist/longform-the-ingraham-angle/ Fox News malpka Night: video.foxnews.com/playlist/longform-fox-news-night/ Follow Fox News on Facebook: facebook.com/FoxNews/ Follow Fox News on Twitter: twitter.com/FoxNews/ Follow Fox News on Instagram: instagram.com/foxnews/ Subscribe to Fox News! youtube.com//FoxNewsChannel Watch more Fox News Video: video.foxnews.com Watch Fox News Channel Live: foxnewsgo.com/

 


Fox News
 
Data pliku video: 2018-08-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     
    Polecane

    DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    policki

    Powiat policki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części naszego kraju, w województwie zachodniopomorskim, a stolicą i siedzibą jego władz są Police. Ciekawostkę stanowi fakt, iż jest to powiat o najmniejszym obszarze w skali województwa. Gminy, jakie wchodzą w skład powiatu to: Nowe Warpno, Police, Dobra (Szczecińska), Kołbaskowo.

    Gospodarka powiatu mocno opiera się na przemyśle chemicznym.

    Na miejsce dotrzemy autostradą A6, drogami krajowymi nr 10 i 13, drogami wojewódzkimi 114 i 115.

    Gdy już znajdziemy się na polickiej ziemi warto zobaczyć liczne zabytki w Starym Mieście w Policach, Rezerwat przyrody Świdwie, kościół w Trzeszczynie (XVII w.). Popływać też jest gdzie. W Nowym Warpnie i Trzebieży znajdziemy kąpieliska, a na lewym dopływie Odry, czyli Gunicy, która przepływa przez powiat, uruchomiono szlak kajakowy.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola